Created with Sketch.

Настоятелька жіночого монастиря в Одесі привітала з Днем кота

02.03.2023, 13:18

У Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі УПЦ МП в Одесі знайшли притулок близько п'ятисот котів та кішок. Більшість із них втратили господарів після початку війни.

Про це повідомляє RadioEra.

«Не всі коту Масляна, скоро і Великий піст». Сьогодні, 1 березня – День кота. І хоча ми тримаємо пост, наших котиків це не стосується. Ми їх любимо та шкодуємо. А «добре слово й кішці приємно»», – пише настоятелька жіночого монастиря Серафима Шевчик на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Одесити у своїх коментарях дякували настоятельці за її добрі справи.
Багато хто з хвостатих, яких дали притулок у жіночому монастирі УПЦ МП в Одесі, вже здобули нових люблячих господарів.

 

Читайте також
Суспільство Навчання семінаристів в умовах війни на прикладі України є однією з тем 99-ї Пленарної асамблеї ROACO
02 березня, 10:57
Суспільство Нафтогаз профінансує відновлення Києво-Печерської лаври та кіностудії Довженка
02 березня, 09:02
Суспільство Конгрес мусульман України роздав 12 тонн жертовного м’яса
02 березня, 16:54
Суспільство Глава УГКЦ вручив відзнаку «Світле серце вдячності» салезіанину о. Михайлові Чабану
02 березня, 09:02