Нехай благословення Боже ніколи не покине Україну, - Епіфаній до річниці Незалежності

Нехай благословення Боже ніколи не покине Україну, - Епіфаній до річниці Незалежності - фото 1
Предстоятель ПЦУ Епіфаній привітав українців з Днем державного прапора та 30-річчям відновлення української Незалежності.

"Князі, козаки та провідники Української Революції однаково шанували цей двоколірний стяг. І донині він супроводжує нас у найурочистіші моменти: з ним ми святкуємо наші найбільші державні свята, вболіваємо за українських спортсменів на Олімпіаді, а наші воїни на фронті бережуть та захищають його, подібно до святині", - написав першоєрарх у себе на Фейсбуці.

Митрополит Епіфаній також розшиврував значення кольорів нашого прапора.

"Символічно, що з десятків кольорів, які могли б стати нашою національною візитівкою, ми обрали своїми саме ці два: синій – колір небесної чистоти – та золотий – сяйво слави Божої, неначе прохаючи Всевишнього про Його Небесне заступництво", - зазначи він.

"З Божою підтримкою у 1991 році Українська держава відродилася через роки окупації, здобула незалежність, і над будинком парламенту замайорів наш синьо-жовтий стяг. Молімо Господа, аби Його благословення й надалі не покидало нашу державу, а ми мали змогу розбудовувати вільну Україну під рідними для нас кольорами Державного прапора", - побажав Митрополит Епіфаній.