Немає підстав для звільнення! Прихильникам УПЦ МП не вдалося очорнити відомого релігієзнавця

Немає підстав для звільнення! Прихильникам УПЦ МП не вдалося очорнити відомого релігієзнавця - фото 1
У департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації повідомили громадському руху УПЦ МП “Миряни”, що не бачать підстав для звільнення начальника відділу релігій та національностей Дмитра Горєвого.

Про це повідомляє Релігійна правда.

Директор департаменту І. Гаврилюк обмежилася тим, що звернула увагу Горєвого Д.О. на недопущенні дискримінації будь-якого віросповідання під час виконання ним службових обов’язків.

Звільняти Горєвого з посади ніхто не збирається.

Нагадаємо, у проросійському проекті УПЦ МП “Миряни” обурюються призначенням релігієзнавця Дмитра Горєвого керівником відділу релігій та національностей Львівської ОДА та вимагають його звільнити.

"Мирянам" не сподобалося, що держчиновник займаються релігієзнавчою діяльністю.

Вони запустили «чорну» піаркампанію проти Дмитра Горєвого. Його звинувачують у спробах «дискредитувати канонічну Церкву», зокрема йдеться про програму “Детектор. Релігії” на YouTube-каналі “DetectorUA”, яку веде релігієзнавець.

Прихильники Моспатріархату обіцяють і далі боротися з релігієзнавцем.

“Але нам цього замало. Ми не зупинимося. Чиновник, який розпалює релігійну ворожнечу та ненависть, повинен бути звільнений”, – зазначають вони.

У коментарі релігієзнавець і держпосадовець Дмитро Горєвой дав відповідь на ці закиди. “Перш за все, слід розрізняти посадові обов’язки та їх виконання відповідно до посадових інструкцій з одного боку, і особисті переконання чи експертну діяльність, у моєму випадку релігієзнавчу діяльність, – з іншого”, – сказав Горєвой.