Created with Sketch.

Німецький учений подарував рідкісні книги духовному закладу УПЦ (МП)

13.12.2011, 10:34

Викладач Святого Письма з Німеччини професор Рудольф Мозес подарував бібліотеці Київських духовних шкіл свою бібліотеку, яка налічує більше 3000 томів.

Викладач Святого Письма з Німеччини професор Рудольф Мозес подарував бібліотеці Київських духовних шкіл свою бібліотеку, яка налічує більше 3000 томів. Збірка містить рідкісні книги на європейських мовах (переважно німецькою) з герменевтики, біблійної археології, підручник з біблійних мов, історії. Її німецький учений, який свого часу викладав в університетах Констанца, а потім в Майнці, збирав кілька літ.

Транспортування бібліотеки організована турботами благодійного фонду "Реновабіс" і особисто професора Барбари Халленслебен (Фрібур, Швейцарія).

Як інформує офіційний сайт УПЦ (МП), під час візиту делегації Київської духовної академії і семінарії в університет Фрібур, ректор КДАіС архиєпископ Бориспільський Антоній (Паканич) зустрівся з професором Мозесом. Владика подякував професору за цінний дар і вручив пам'ятні подарунки пану Мозесу, а також тим, хто взяв участь в організації доставки бібліотеки до Києва.

Читайте також
Україна і світ Члени ВРЦіРО запевнили Єврокомісарку Марту Кос, що Церкви і релігійні організації України підтримують вступ до ЄС
Сьогодні, 08:49
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07