• Головна
  • Новини
  • Новий українсько-арабський інформаційний ресурс розповість арабському світу про соціально-економічні, релігійні та культурні процеси в Україні...

Новий українсько-арабський інформаційний ресурс розповість арабському світу про соціально-економічні, релігійні та культурні процеси в Україні

01.12.2010, 09:27
Новий українсько-арабський інформаційний ресурс розповість арабському світу про соціально-економічні, релігійні та культурні процеси в Україні - фото 1
За словами засновників, новостворений Інформаційно-аналітичний центр «Альраід» сприятиме дружелюбним, міцним відносинам між Україною та арабськими країнами та намагатиметься стати мостом взаєморозуміння міх ними.

internet.w.jpgВ умовах глобалізації інформаційних потоків і швидкого розповсюдження нових інформаційних технологій Україна повинна адекватно реагувати і пристосовуватися до подібної трансформації суспільного життя, а отже заснування нових медіа, які б гідно представляли Україну на міжнародній арені, позитивно впливатиме на подальшу політику України, спрямовану на збереження власної ідентичності та національних інтересів і входження країни у світовий інформаційний простір. Саме з такою метою, за словами засновників, створений новий сайт Інформаційно-аналітичного центру (ІАЦ) «Альраід», який сьогодні, 1 грудня, розпочинає роботу.

Як повідомили РІСУ в прес-службі «Альраід», перед засновниками Центру постало завдання створити українсько-арабський інформаційний ресурс, який би міг розповісти про Україну в арабському регіоні. На їх переконання, заснування Інформаційно-аналітичного центру «Альраід» гратиме важливу роль у формуванні громадської думки, поширенні інформації про найважливіші політичні, соціально-економічні, релігійні та культурні процеси, що відбуваються в Україні.

Інформаційно-аналітичний центр «Альраід» є арабомовним ресурсом. Для зовнішньої цільової аудиторії він представлений Інтернет сайтом (www.arraid.net.ua) з різними рубриками ті підрубриками. На сайті публікуються інтерв’ю з відомими українськими й арабськими діячами, що живуть в Україні, та працюють у політичній, економічній, культурній і релігійній сферах.

Інформаційно-аналітична газета служить як засіб інформування арабомовного населення України та розповсюджується на її території. У газеті друкується аналітичний матеріал останніх українських подій та авторські статті представників арабських дипломатичних відомств і діаспор.  

За словами засновників, новостворений Інформаційно-аналітичний центр «Альраід» сприятиме дружелюбним, міцним відносинам між Україною та арабськими країнами та намагатиметься стати мостом взаєморозуміння міх ними. Пріоритетне завдання, яке ставить перед собою Центр, – максимально розкрити потенціал України, яким вона зможе користуватись при відносинах з арабськими країнами.

«ІАЦ «Альраід» бачить Україну багатою, стабільною та розвиненою країною, яка матиме налагоджені відносини з усіма регіонами світу», – йдеться у повідомленні прес-служби «Альраід».