Created with Sketch.

Нунцій: Історичний момент відбувся, і весь світ має рахуватися з великим українським народом

10.12.2013, 17:29

Апостольський Нунцій в Україні Томас Едвард Галліксон у своєму блозі висловив кілька думок про «Євромайдан».

Апостольський Нунцій в Україні Томас Едвард Галліксон у своєму блозі висловив кілька думок про «Євромайдан».

«За Його днів процвітатиме справедливість і буде мир тривалий».

Цими днями з подіями в Україні світ долучився до тривалого та, сподіваюся, набагато глибшого ознайомлення з тим, що зараз поставлено на карту, або ж із «Євромайданом». Поверхневі чи зневажливі оцінки того, що відбувається, є недоречними та будуть неповагою до тої дійсності, яку всі ми спостерігаємо. Проте з тієї ж причини, хоч би що ви говорили, існує небезпека когось недооцінити; ми маємо справу з визначальною годиною у житті народу, із шансом, у якому міститься справжній потенціал для величі. Надто очевидним є те, що все, що тут діється, можуть придушити, усе це може закінчитися трагедією, але ніщо не згасне. Історичний момент відбувся, і весь світ має рахуватися з великим українським народом, який зараз стоїть перед світом. Слід нарешті відкинути минулі стереотипи чи спрощені класифікації.

Якщо хочете, «Євромайдан» утілює те, що сьогодні болить світові, при цьому неухильно осяюючи світлом і надією людське прагнення гідності та права на самовизначення. Ми стоїмо поряд із усіма цими чоловіками і жінками доброї волі та молимося за їхню націю, за її єдність і розвиток. Про це повідомляє Католицький медіа-центр.

 

Читайте також
Світові У Туреччині археологи розкрили для дослідження 18 поховань у ранньохристиянській церкві Тіани
Вчора, 17:00
Світові Іранська влада погрожує відібрати одну з останніх протестантських церков країни
Вчора, 16:03
Католики Папа: Не дозвольмо, щоб вітри війни згасили вогник надії та мир
Вчора, 15:02
Україна і світ Ексгумаційні роботи в колишніх селах Острівки та Воля Островецька на Волині відбуватимуться у трьох локаціях
Вчора, 14:10