Обеліск Божих заповідей відкрили на Волині

Обеліск Божих заповідей відкрили на Волині - фото 1
У неділю, 27 червня, в центральному парку міста Камінь-Каширський, відбулося урочисте відкриття обеліску Божих заповідей.

Як розповів у коментарі ІА Світогляд пастор церкви ЄХБ «Христа Спасителя» міста Камінь-Каширський Анатолій Калюх, ініціаторами та виконавцями проєкту були протестантські церкви міста за сприяння місцевої влади.

«Над проєктом спільно працювали побуджені любов’ю до Бога та людей протестантські церкви: церква ЄХБ «Христа Спасителя», церква ХВЄ та церква Адвентистів сьомого дня міста Камінь-Каширський. Встановлювали обеліск протягом 2 місяців», – розповів пастор.

Обеліск Божих заповідей відкрили на Волині - фото 74750

 

За словами Анатолія Калюха, ідея увіковічнити на камені 10 Божих заповідей виникла не випадково. Окрім цього, на обеліску ще є текст з Євангелії Матвія 22:37-40.

«Божі заповіді – це світильник і маяк людям до спасіння в Ісусі Христі та вічне Боже Слово», – наголосив пастор.

Ведучим свята з нагоди відкриття обеліску був пастор Анатолій Калюх. В урочистому відкритті монументу взяли участь голова Волинського об’єднання ЄХБ Ярослав Троць, пастор церкви ХВЄ м. Камінь-Каширський Я. Городюк, керівник об’єднання АСД в західній Україні, пастор Василь Чопик.

Свідченням поділився пастор ХВЄ с. Краснилівка В. Карпік. На святі були присутні також пастори церков ЄХБ Камінь-Каширського регіону, місцеві й обласні депутати та колишній міський голова.

Для всіх, хто відвідав центральний парк, співав гурт церкви ЄХБ «Христа Спасителя» та духовий оркестр церкви АСД.

Теги: #ЄХБ