Очільниця Мінветеранів звинуватила РПЦ в поширенні антиукраїнської пропаганди

08 листопада, 10:31
Україна і світ
Очільниця Мінветеранів звинуватила РПЦ в поширенні антиукраїнської пропаганди - фото 1
РФ використовує Російську Православну Церкву для поширення своєї пропаганди в Україні та ведення інформаційної війни.

Про це міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна розповіла в інтерв’ю естонському виданню Postimees, повідомляє Newssky.com.ua.

Очільниця Мінветеранів наголосила: «Росія хоче повернути Україну у сферу свого впливу. Щоб досягти цього, вони використовують усі інструменти, які у них є».

«Крім того, вони використовують Російську Православну Церкву для поширення своєї пропаганди. Так, один із православних священників розповів своїй пастві, що вакцина від Covid-19 була розроблена Біллом Гейтсом для введення мікрочіпів, — розповіла Юлія Лапутіна. — І ми бачимо тут всеохоплюючу закономірність у пропаганді. Анти-НАТО, анти-вакцинування, анти-ЄС та лібералізація візового режиму — це питання, у яких Росія мобілізує певну частину суспільства.

Ми бачимо, що Росія явно намагається вплинути не тільки на владу, але й атакувати процеси та інститути, які рухають розвиток країн у позитивному напрямку».

На її переконання, «Побудова стратегічних комунікацій є ключовою для протидії гібридним загрозам. Це стосується не лише одного міністерства, а всього громадянського суспільства, державного сектору та професіоналів, які працюють над одним наративом — це робить нас сильнішими як суспільство. Підвищення обізнаності громадськості важливо, щоб люди вміли визрізняти пропаганду».