Created with Sketch.

Очільник УПЦ МП відвідав Зимненський монастир

22.05.2021, 13:33

21 травня, у день шанування Святого Апостола та Євангеліста Іоанна Богослова, настоятель УПЦ МП Митрополит Онуфрій приїхав з візитом у Святогірський Зимненський жіночий монастир.

Про це повідомляють на сторінці святині у фейсбуці.

Митрополита Онуфрія зустріла настоятелька монастиря ігуменя Стефана з сестрами.

Очільник УПЦ звершив Божественну Літургію в одному з храмів Зимненського монастиря. Митрополиту співслужили, його вікарії єпископ Ірпінський Лавр та єпископ Баришівський Марк, духовенство монастиря та гості у священному сані.

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
22 травня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
22 травня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
22 травня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
22 травня, 09:59