Митрополита Антонія виписали із лікарні після лікування серцевого нападу.
Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ США.
"Від імені Української Православної Церкви США я висловлюю сердечну вдячність усім священнослужителям, вірним і друзям Церкви, які піднесли ревні молитви, щирі слова підбадьорення та непохитну підтримку нашого улюбленого Митрополита в цей час випробувань. Ваша любов і відданість є свідченням єдності Христового Тіла, Церкви, як нагадує нам св. Павло: «Якщо страждає один член, страждають усі разом; коли один член шанується, радіють усі разом» (1 Коринтян 12:26).
Митрополит Антоній завжди був прикладом стійкості справжнього пастиря, і навіть у цей час його турбота про благополуччя нашої Церкви та вірних залишається непохитною. Давайте, у свою чергу, продовжуватимемо підтримувати його в наших молитвах, коли він крокує шляхом одужання. Нехай Господь дарує йому силу, здоров’я та оновлення духу, необхідні для повного повернення до його улюбленого служіння серед нас", - написав архиєпископ та голова консисторії УПЦ США Даниїл (Зелінський).