Created with Sketch.

Очільника УПЦ США виписали з лікарні

22.01.2025, 10:00

Митрополита Антонія виписали із лікарні після лікування серцевого нападу.

Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ США.

"Від імені Української Православної Церкви США я висловлюю сердечну вдячність усім священнослужителям, вірним і друзям Церкви, які піднесли ревні молитви, щирі слова підбадьорення та непохитну підтримку нашого улюбленого Митрополита в цей час випробувань. Ваша любов і відданість є свідченням єдності Христового Тіла, Церкви, як нагадує нам св. Павло: «Якщо страждає один член, страждають усі разом; коли один член шанується, радіють усі разом» (1 Коринтян 12:26).

Митрополит Антоній завжди був прикладом стійкості справжнього пастиря, і навіть у цей час його турбота про благополуччя нашої Церкви та вірних залишається непохитною. Давайте, у свою чергу, продовжуватимемо підтримувати його в наших молитвах, коли він крокує шляхом одужання. Нехай Господь дарує йому силу, здоров’я та оновлення духу, необхідні для повного повернення до його улюбленого служіння серед нас", - написав архиєпископ та голова консисторії УПЦ США Даниїл (Зелінський).

Читайте також
Україна і світ У Дрездені відбувся З’їзд української християнської молоді
22 січня, 14:01
Україна і світ Українці в Іспанії проведуть акцію протесту проти нищення Росією культурної спадщини
22 січня, 11:35
Україна і світ УПЦ США: Російська агресія свідомо простягнула свою руку до серця духовної спадщини України
22 січня, 11:33
Україна і світ Понад 700 молодих прочан УГКЦ у США молилися за Україну
22 січня, 09:30