Одесит, у якому б’ється серце мами священика УГКЦ, приїхав до Львова відсвяткувати свій другий День народження

Одесит, у якому б’ється серце мами священика УГКЦ, приїхав до Львова відсвяткувати свій другий День народження - фото 1
Рівно рік тому одеситу Віталію Бабаку в Першому територіальному медичному об’єднанні Львова була зроблена трансплантація серця. Цю дату чоловік вирішив відзначити з особливою для нього людиною – Любомиром Миколішиним. Адже саме Любомир після смерті мами дав згоду на донорство її органів. Це дуже нелегке рішення в результаті врятувало життя відразу чотирьом людям, серед яких і Віталій Бабак.

Джерело: Факти

Наталія Миколішин померла 27 грудня 2020 року від розриву аневризми в головному мозку. Незважаючи на численні зусилля, врятувати пацієнтку тоді не вдалося. Коли стало зрозуміло, що це кінець, її син, тоді ще семінарист, Любомир зміг знайти в собі сили на дуже милосердне рішення: дозволити лікарям продовжити життя органів мами в інших людях.

Олена Штрой з Житомира отримала печінку, Віра Костинюк та Володимир Лаба з Тернопільщини – нирки, а Віталій Бабак повернувся додому до дружини та двох діток з новим серцем. У березні 2021 року ці люди вперше зустрілися з Любомиром, щоб подякувати за його вчинок, і відтоді підтримують зв’язок.

Напередодні Віталій, якому до трансплантації через хворе серце було навіть важко ходити, з дружиною пройшов Львовом 15 км. Він навіть піднявся на Ратушу. Тепер такі навантаження для нього не проблема.