Одна з найбільших волинських парафій УГКЦ відзначила 25-річчя. На свято завітав Патріарх Святослав

20.12.2021, 11:47
Католики
Одна з найбільших волинських парафій УГКЦ відзначила 25-річчя. На свято завітав Патріарх Святослав - фото 1
На свято святого Миколая громада УГКЦ у Рівному відзначила храмовий празник та своє 25-ліття.

Про це повідомляє сайт Луцького екхархату УГКЦ.

Урочистості розпочалося із зустрічі Патріарх УГКЦ Святослава у супроводі владики Йосафата Говери, екзарха Луцького.

У вітальному слові о. Євген Остапенко, настоятель храму св. Миколая висловив слова вдячності Блаженнішому Святославу за прийняте запрошення та запросив очолити Божественну Літургію.

Перед Богослужінням відбулося освячення іконостасу.

У своїй проповіді Патріярх наголосив на важливості відкрити своє вухо і серце, щоб почути те слово, котре Бог хоче сказати до нас.

«Коли Господь дає плід більший ніж потребуєм, то Він дає ще і іншому. Бог дбає про весь народ, бо земля має універсальне призначення і не належить комусь одному… Існують такі вчинки, які мають вічну вартість… і нашим завданням є назбирати такі вчинки, а це – вчинки закорінені в любові», – сказав він.
Цитуючи Митрополита Андрея Шептицького проповідник сказав: «Після смерті тобі залишиться лише те, що ти віддав своєму ближньому».

Святкову радість однієї із найбільших громад УГКЦ на Волині прибули розділити священики екзархату, гості та представники влади. Серед інших Голова обласної адміністрації п. Віталій Коваль, представники депутатського корпусу.

На завершення Літургії Блаженніший Святослав привітав присутніх з ювілеєм парафії та подякував за можливість молитися разом. В свою чергу настоятель храму о. Євген Остапенко подякував Главі УГКЦ та владиці Йосафатові за постійне чування над парафіяльною спільнотою і запевнив молитви за єрархію.