Одномісячна донечка львівського священика поборола коронавірус, її мама також іде на покращення

Одномісячна донечка львівського священика поборола коронавірус, її мама також іде на покращення - фото 1
Дружина львівського священника Петра Терлецького – Катерина, яка потрапила в лікарню з коронавірусною інфекцією ще в листопаді і народила донечку, почувається дещо краще. З палати інтенсивної терапії її вже перевели, а ось маленька Даринка, яка передчасно народилася і мала позитивний тест на Covid-19, досі стабільно важка.

Про це розповів отець Петро Терлецький, пише Тvoemisto.tv.

За словами священника, завтра його дружині мають зробити повторну комп’ютерну томографію, аби знати, який точно її стан.

«Катерину вже перевели з палати інтенсивної терапії у загальну. Вона ще дуже квола, дихає через маску, яка під’єднана до кисневого концентратора», – каже отець Петро Терлецький.

Стан маленької Даринки практично не змінився.

«У донечки стабільно важкий стан здоров’я. Вона досі знаходиться під «ковпачком», але вже Covid-від’ємна», – додав отець.

Жінці, яка була на сьомому місяці вагітності, через Covid-19 діагностували ураження легень на понад 90%. Через критичний стан жінці провели кесаревий розтин. Донька Даринка народилася з вагою 1 230 грам. Її відразу реанімобілем перевели в реанімацію львівської обласної лікарні. Медики почали боротися за життя матері та немовляти. Вийшовши із критичного стану, Катерина передала чоловікові записку «Я вас люблю і витримаю все».

Сьгодні лікарі Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова повідомили, що Катерину перевели до палати інтенсивної терапії, її стан покращився. Про це повідомили у пресслужбі Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова у Facebook, інформує Varta 1.

“Друзі, це справді чудова новина: нашу пацієнтку Катерину, дружину львівського священнослужителя та матір шести дітей, яка була у відділенні інтенсивної терапії та 15 діб перебувала на штучній вентиляції легень, перевели у терапевтичне відділення,” – йдеться у дописі.

Для її лікування лікарі використовували апарат для штучної вентиляції легенів найсучаснішого інтелектуального рівня HAMILTON-C6, підключали систему моніторингу, яка працювала цілодобово і стежила за усіма показниками, які забезпечують життєдіяльність. Визначали увесь спектр лабораторних аналізів для того, щоб відстежити динаміку пацієнтки.

Зараз пацієнтка уже не кисневозалежна, утримує задовільні показники сатурації крові і перебуває на оксигенотерапії.

“Нам це вдалося, ми щасливі і разом з усією країною молимося, щоб пацієнтка якнайшвидше повернулася до своїх діток, які її чекають вдома і зустрілася зі своєю новонародженою донечкою,” – радіють лікарі.