Created with Sketch.

Окупанти поки не чіпають католиків, думають що з ними робити, - єпископ РКЦ про ситуацію в Криму

08.08.2014, 14:51

Ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії Римо-Католицької Церкви єпископ Броніслав Бернацький розповів про стан справ у своїй дієцезії, зокрема в анексованому Росією Криму, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholic-media.org.

Ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії Римо-Католицької Церкви єпископ Броніслав Бернацький розповів про стан справ у своїй дієцезії, зокрема в анексованому Росією Криму, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholic-media.org.

"Вже є католики з нашої єпархії, які повернулися з фронту, - розповів єпископ. - Відчувають себе добре. Настрої в Одесі різні. У Криму ситуація спокійна. Окупанти не чіпають католиків, поки думають що з ними робити ", - сказав він.

З позитивних новин єпископ відзначив те, що єпископ-помічник дієцезії Яцек Піль "вже може виїжджати з півострова у справах". Правда, "можуть не пустити назад, але поки не забороняють".

Раніше неодноразово повідомлялося про переслідування окупаційною владою різних релігійних громад півострова, зокрема, мусульман, римо- і греко-католиків, юдеїв, УПЦ Київського Патріархату та інш.

 

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28