«Open Doors» оприлюднила карту, на якій позначені країни, в яких переслідують християн

30.08.2020, 11:34
Світові
Ця мапа вочевидь має свої обмеження, оскільки в списку Open Doors вказано тільки 50 країн світу, де створено найгірші для християн умови існування. Однак ця схема має ту перевагу, що показує: переслідування християн у нинішньому світі — це факт, і воно невпинно триває.

Джерело: CREDO

Оскільки умови для життя послідовників Христа особливо тяжкі в перших 50 країнах стеження, то мапа не охоплює країн Заходу, де триває помірковане обмеження християн у правах, як, наприклад, позбавлення їх частини прав, кара ув’язненням та штрафами за душпастирські консультації, примушування дітей християн до участі в справах, не згідних з їхньою моральністю, примушування християн виконувати медичні маніпуляції та операції, не згідні з їхнім сумлінням.

«Open Doors» оприлюднила карту, на якій позначені країни, в яких переслідують християн - фото 57730

 

От і в Україні ХХІ століття вже нависла загроза покарань і штрафів для християн за обстоювання ними вчення Церкви про людину і подружжя.

Найрадикальніші приклади, серед перелічених у цьому списку країн, говорять про ситуації, коли християни мусять приховувати свою віру перед іншими з огляду на тяжкі наслідки, включно з «убивствами честі» або смертною карою. Якщо ви — християнин, який почувається змушеним приховувати свою віру перед начальником, іншими працівниками чи клієнтами, то ви також — жертва репресій.

Очолює список комуністична тоталітарна Північна Корея, за нею іде шерег ісламських країн, серед яких 10 позицію посідає Індія, «розбиваючи» собою перелік держав мусульманського панування, до яких додалися колишні радянсько-комуністичні Туркменістан, Узбекистан і Казахстан. Російська Федерація посідає 46 позицію, перед Об’єднаними Арабськими Еміратами, а замикає цей список африканська країна Нігер.

«Open Doors» — міжнародна благодійна правозахисна християнська організація, метою якої є допомога вірянам, які стали жертвами дискримінації за релігійною ознакою оприлюднила оновлені дані щодо країн у яких християни зазнають переслідувань і змушені приховувати свою віру.