Created with Sketch.

Оприлюднено проект кафедрального собору Закарпатської єпархії ПЦУ

19.01.2022, 11:54

Єпископ Православної Церкви України Варсонофій (Руднік) показав проект кафедрального собору Закарпатської єпархії. Храм буде мати вигляд хрестів.

Проект і дизайн виконаний одним із найкращих архітекторів України Олегом Слєпцовим, – повідомив єпископ Варсонофій у Фейсбуку.

Він додав, що декілька років тому, проект кафедрального собору Закарпатської єпархії ПЦУ (ще до підписання Томосу) благословив особисто Вселенський Патріарх Варфоломій.

Наріжний камінь першого на Закарпатті кафедрального собору Православної Церкви України заклали 28 вересня 2021 року, а у фундамент поставили капсулу з іменами засновників храму, інформує "Закарпаття онлайн".

Заввишки храм буде 45 метрів, а його площа близько 300 квадратних метрів. Він буде побудований у вигляді хреста. Вітражі на вікнах будуть зображати українську вишиванку. На верхівці храму буде чотиристоронній хрест. А в самій будівлі буде багато унікальних елементів з православної історії.

Зверху храму-дзвінниці буде 51 "комп'ютерний" дзвін.

При соборі буде також єпархіальне управління та благодійна безкоштовна їдальня.

Читайте також
Православні Предстоятель ПЦУ зустрівся з воїнами
Сьогодні, 16:29
Православні У Києво-Печерській лаврі молилися за гетьмана Мазепу
19 січня, 11:17
Православні Предстоятель ПЦУ провідав у Тернополі поранених захисників
19 січня, 10:22
Православні Предстоятель ПЦУ привітав журналістів України із професійним святом
19 січня, 15:40