Created with Sketch.

Організатор візиту Папи в Україну очолить сьогодні святкове моління на львівській парафії Івана Павла ІІ

27 червня, 08:55

У суботу, 27 червня, римо-католицька парафія святого Івана Павла ІІ (м. Львів-Сокільники) запрошує вірних на головні дієцезіальні урочистості з нагоди ювілею приїзду Папи Римського до України. Моління очолить архиєпископ Ренато Боккадо – організатор Папського візиту.

Про це повідомляє Духовна велич Львова.

Святкування на парафії святого Івана Павла ІІ (с. Сокільники, вул. Стрийська, 6) розпочнеться о 9:00 з адорації, сповіді, Розарію за мир в Україні.

Об 11:00 архиєпископ Ренато Боккардо очолить Святу Месу.

Опісля відбудеться освячення дитячої світлиці при парафії, частування, концерт музичного гурту семінаристів та парафіяльний пікнік. Урочистості завершаться коронкою до Божого Милосердя о 15:00.

Парафія запрошує на святковий родинний пікнік «Зона сили» у неділю, 28 червня. Початок об 11:00.

Архиєпископ Ренато Боккардо (Renato Boccardo) — відомий італійський католицький прелат, діючий архиєпископ архидієцезії Сполето-Норчія в Італії. Тривалий час працював у структурах Святого Престолу. Обіймав посади керівника Служби папських подорожей, секретаря Папської ради з питань масових комунікацій та Генерального секретаря Губернаторства держави Ватикан (2005–2009).

Читайте також
Католики Спецпредставник Папи взяв участь у святкуваннях з нагоди 35-річчя відновлення структур РКЦ в Україні
27 червня, 13:59
Католики У Київсько-Житомирській дієцезії РКЦ засновано Офіс Папських євангелізаційних справ
27 червня, 11:04
Католики Посланець Папи Лева XIV сьогодні візьме участь у молитві за мир у костелі Св. Миколая в Києві
27 червня, 08:58
Католики У костелі Святого Миколая у Києві відкрили виставку до 25-річчя візиту в Україну святого Івана Павла ІІ
27 червня, 12:59