Ощадбанк пропонує серію монет на релігійну тематику

23.09.2010, 17:10
Ощадбанк пропонує серію монет на релігійну тематику - фото 1
Асортиментний ряд монет з дорогоцінних металів на релігійну тематику, які користуються особливим попитом у клієнтів банку, розширив Ощадбанк України.

Монета_1.jpgАсортиментний ряд монет з дорогоцінних металів на релігійну тематику, які користуються особливим попитом у клієнтів банку, розширив Ощадбанк України. Йдеться зокрема про монети, присвячені св. Петру і Февронії Муромським, іконі «Спас Нерукотворний» з серії «Російські ікони» та св. Сергію Радонезькому

Як інформує сайт «Банки України», срібна монета з позолотою "Заступники сім'ї", присвячена благовірним Петру і Февронії Муромським — «заступникам подружньой любові і родинного щастя». Номінал монети 5 доларів, країна-емітент — Республіка Конго, проба — 925, маса 31,10 г.

Монета_3.jpgКольорова срібна монета з позолотою "Спас Нерукотворний" з серії "Російські ікони". Номінал монети 5 доларів, країна-емітент — Острови Кука, проба — 999, маса 25 г.

"Сергій Радонежський" — срібна кольорова монета з позолотою, присвячена відомому російському церковному і політичному діячеві, засновникові і ігуменові Троїце-Сергіївської лаври. Номінал монети 5 доларів, країна-емітент — Острови Кука, проба — 999, маса 25г.