Created with Sketch.

Осквернено один із головних символів Парижа — базиліку Пресвятого Серця Ісусового

21.03.2014, 09:42

На дверях та всередині собору невідомі написали гасла із закликами підпалювати каплиці та повалювати будь-яку владу.

Анархісти осквернили один з головних символів Парижа — базиліку Сакре-Кер (Пресвятого Серця Ісусового).

На дверях та всередині собору невідомі написали гасла із закликами підпалювати каплиці та повалювати будь-яку владу.

Про це повідомило радіо Паризької архидієцезії Notre Dame. Проте інші медіа та публічні особи зберігають мовчання на цю тему.

Базиліка Сакре-Кер споруджена між 1876 та 1910 роками за проектом архітектора Абаді в римсько-візантійському стилі. Собор розташований на вершині пагорба Монмартр, у найвищій точці Парижа. Про це повідомляє католицький часопис Credo.

Читайте також
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28