П’яний священик на джипі ледь не позбивав пішоходів

09.02.2012, 14:34
П’яний священик на джипі ледь не позбивав пішоходів - фото 1
У Києві увагу постової бригади ДАІ привернув джип, який петляв між смугами, якраз навпроти головного входу Володимирського собору.

П'яний дебоширУ Києві увагу постової бригади ДАІ привернув джип, який петляв між смугами, якраз навпроти головного входу Володимирського собору.

Водій їхав на позашляховику по тротуару одного з центральних бульварів і намагався об'їжджати перехожих, передає Обозреватель з посиланням на ICTV.

Співробітники ДАІ затримали порушника, який ледве тримався на ногах. Водієм під градусом виявився священнослужитель - він показав посвідчення, заповнене російською мовою, і печаткою Київської митрополії УПЦ (МП).

Посвідчення священика

При цьому священик поводився неадекватно. Троє автоінспекторів понад годину не могли з ним впоратися. Спочатку водій кидався з кулаками на правоохоронців, зривав погони, кашкет, значки. Потім переключився на транспорт – побив патрульну машину. Дісталося навіть маршрутці, яка проїжджала поруч. Врешті священик сам ледь не потрапив під колеса авто, бо заледве тримався на ногах.

Правоохоронцям не залишалось нічого іншого, як замкнути неспокійного священнослужителя у джипі і чекати на приїзд наряду міліції.