Created with Sketch.

Пам'ятник Перуну, встановлений у Києві, простояв менше доби

22.07.2013, 13:22

Пам'ятник зі стовбура дуба авторства львівського скульптора Антона Лубія простояв менше доби.

Статую Перуна, встановлену в суботу на місце, де, як передбачається, був пантеон слов'янських богів до прийняття християнства, демонтували. Він простояв менше доби.

Як пише газета Сегодня, спочатку пам'ятник було встановлено, незважаючи на вимоги міліції надати дозвіл Департаменту благоустрою КМДА.

"Молоді хлопці, які намагалися охороняти статую, уточнили як все відбувалося. Спочатку приїхали люди, які, очевидно, не належать доофіційної службі благоустрою при Київраді, а можуть бути якимось приватним підприємством,займаються благоустроєм. Потім беркути відтіснили охорону Перуна і ті його забрали", – написала у себе в Facebook Діна Герцрікен.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що пам'ятник Перуну (зі стовбура дуба авторства львівського скульптора Антона Лубія) був встановлений на місці старого, який знесли у минулому році.

Читайте також
Католики Понад 800 осіб долучилися до другого забігу УКУ з владикою Борисом Ґудзяком
Сьогодні, 18:10
Суспільство Збитки від удару РФ по Києво-Печерській лаврі сягнули 40 млн євро, - оцінка експертів
Сьогодні, 13:15
Католики Костел святого Миколая отримає міжнародну допомогу на мільйон євро: рішення у Гданську
Сьогодні, 12:24
Інші конфесії 46 мільйонів на реставрацію синагоги виділять у Вінниці
Сьогодні, 11:50