Created with Sketch.

Пам'ятник Володимиру Великому у Києві зміцнили 70 бетонними палями

17.05.2012, 09:44

Реконструкцію та благоустрій парку «Володимирська гірка» буде завершено до Дня Києва.

Реконструкцію та благоустрій парку «Володимирська гірка» буде завершено до Дня Києва. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації з посиланням на комунальне підприємство «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт».

Так, працівники підприємства до 25 травня повністю завершать укріплення схилу, на якому розміщено пам’ятник Володимиру Великому. Наразі там вже влаштовано підпірну стіну - встановлено понад 70 паль завдовжки 12 метрів кожна, зроблено бетонування.

Також спеціалісти встановлять відреконструйовану альтанку на нижній алеї, здійснять гранітне мощення поблизу монументу Володимира загальною площею 1200 кв. м, оновлять освітлення (буде влаштовано 8 опор).

Крім того, на місці демонтованої старої огорожі на схилі заплановано трохи пізніше встановити нову сучасну огорожу, виробництво якої спеціально замовлялося для «Володимирської гірки».

“Завдяки проведеним комплексним роботам із укріплення схилу, реконструкції та благоустрою території поблизу пам’ятника Володимиру Великому, власне споруді нічого не загрожуватиме. Наслідки зсуву буде повністю ліквідовано”, - запевняють в КМДА.

Читайте також
Суспільство Соцопитування: Третина українців молиться вдома
Вчора, 16:17
Суспільство Найбільше українці довіряють Предстоятелю ПЦУ, - опитування
Вчора, 15:42
Суспільство 31% українців не довіряє представникам інших релігійних конфесій, - опитування
Вчора, 15:02
Держава Із УПЦ МП до ПЦУ перейшло майже дві тис. релігійних громад із 2018 року – Держетнополітики
Вчора, 14:37