Пам'ятаємо як світлу людину: Дружині та чотирьом дітям покійного священика УГКЦ подарували житло

Пам'ятаємо як світлу людину: Дружині та чотирьом дітям покійного священика УГКЦ подарували житло - фото 1
Дружина та четверо дітей покійного отця Володимира Демчука 18 лютого отримали нову квартиру в Тернополі.

На заклик архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василя Семенюка відгукнувся генеральний директор будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігор Гуда, який прибув особисто, щоб вручити сертифікат на отримання квартири в житловому комплексі «Панорама», що на вулиці Чумацька, 2.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Ігор Гуда, звертаючись до їмості Оксани, сказав таке: «Я хочу висловити співчуття з приводу втрати вашого чоловіка, отця Володимира. Ми всі його пам’ятатимемо як світлу людину, як духовного провідника».
Добродій вручив подарунковий сертифікат і додав:

«Сподіваюся, що Вам і вашим дітям там буде комфортно і затишно, а якщо потрібно ще в чомусь допомогти, то прошу звертатися».

«У нашому серці є велика вдячність насамперед Богові за те, що Він не покинув нас у цю важку хвилину, і постійно відчуваємо, як Він дбає про нас, торкаючись сердець інших людей, ‒ сказала їмость Оксана Демчук. ‒ Сьогодні особливу вдячність хочемо передати високопреосвященному владиці Василію та Вам, пане Ігорю, за великий і благородний жест. Я щиро хочу, щоб Господь винагородив вас сторицею за ваше добре серце. Ви нам подарували більше ніж житло, яке насправді потребуємо, ‒ Ви нам подарували віру в людей, віру в те, що є чисті і відкриті серця, які готові прийти на допомогу».

Мати о. Володимира подякувала кожному, хто підтримав сім’ю її сина.

«Материнська подяка вам, пане Ігорю, за вашу благочинність. Хай Господь сторицею віддасть вам, благословить вас і вашу родину. Низький уклін і вам, митрополите Василію за те, що виховали нашого сина в Божому дусі».

Нагадуємо, що 23 листопада 2020 року після тривалої хвороби відійшов у вічність священик Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Володимир Демчук. Священнослужитель виконував уряд сотрудника парафії УГКЦ Святого священномученика Йосафата (м. Тернопіль), був багатолітнім духівником християнського Колегіуму імені патріарха Йосифа Сліпого. Батько чотирьох дітей.