Папа для України: Християнська служба порятунку отримала автомобіль

08 квітня, 11:43
Католики
Папа для України: Християнська служба порятунку отримала автомобіль - фото 1
Підрозділу Християнської служби порятунку “Маріуполь-Піонерське” 7 квітня 2021 року  передано в користування автомобіль Renault TRAFIC для обслуговування дітей та осіб похилого віку.

Про це інформує сайт Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ.

Транспортний засіб придбаний на кошти, зібрані в рамках започаткованої 2016 року Святішим Отцем Папою Франциском гуманітарної акції, що отримала назву «Папа для України». Реалізації цієї благодійної ініціативи сприяли архиєпископ Кла́удіо Ґуджеро́тті – Апостольський Нунцій в Україні (2015—2020), координатор Технічного Секретаріату Акції "Папа для України” єпископ Едуард Кава, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук та директор благодійної організації «Релігійна Місія Карітас Спес Харків» отець Войцех Стасевич.

Папа для України: Християнська служба порятунку отримала автомобіль - фото 70224

Автомобіль та супровідні документи на нього керівнику структурного підрозділу ХСП “Маріуполь-Піонерське” Володимирові Завадському передав єпископ Павло Гончарук.
У церемонії передачі транспортного засобу та його урочистому освяченні взяв участь і директор «Карітас-Спес Харків» отець Войцех Стасевич.