• Головна
  • Новини
  • Папа до молоді: Ви - вікно, через яке майбутнє входить у світ...

Папа до молоді: Ви - вікно, через яке майбутнє входить у світ

24.07.2013, 11:46
Папа до молоді: Ви - вікно, через яке майбутнє входить у світ - фото 1
Папа Франциск вдячний, що Провидіння дозволило йому повернутись до «улюбленої Латинської Америки», до Бразилії, країни, яка втішається міцними зв’язками із Святим Престолом.

1_0_712867.jpgПапа Франциск вдячний, що Провидіння дозволило йому повернутись до «улюбленої Латинської Америки», до Бразилії, країни, яка втішається міцними зв’язками із Святим Престолом.

Про це понтифік сказав у своєму першому слові на бразилійській землі ввечері, 22 липня у губернаторському палаці Ґванабара Ріо-де-Жанейро.

Як зазначив Папа, він усвідомлює, що «для того, щоб мати доступ до бразилійського народу, потрібно увійти через браму його величезного серця», прохаючи дозволу делікатно застукати до цих дверей, ввійти і провести разом цей тиждень.

Святіший Отець наголосив, що головний привід його присутності в Бразилії переходить її кордони, адже він прибув, щоб зустрінутись з молоддю, яка приїхала з усього світу, яку притягнули розкриті обійми Христа-Спасителя. Молодь прагне знайти притулок в Його обіймах, біля Його Серця, ще раз почути Його ясний і потужний поклик: «Ідіть та зробіть учнями всі народи».

«Ці молоді люди походять з різних континентів, говорять відмінними мовами, є носіями різноманітних культур, однак, у Христі вони знаходять відповіді на свої найпіднесеніші і спільні прагнення, можуть заспокоїти голод чистої істини та справжньої любові, які їх об’єднують понад усю різнорідність», – цитує слова Святішого Отця Радіо Ватикан.

Папа зауважив, що Ісус довіряє молоді, ввіряючи їй майбутнє Своєї місії: ««Ідіть та зробіть учнями», переходячи кордони того, що є по-людському можливим і створюючи братерський світ. Також і молодь, за словами Папи Франциска, вірить Христові і не боїться ввірити Йому своє життя, бо знає, що ніколи не розчарується.

Єпископ Риму підкреслив, що звертаючись до молоді, говоритиме також і до їхніх сімей, до їхніх церковних громад, до їхніх країн, до суспільств, в яких вони живуть, до людей, від яких значною мірою залежить майбутнє нових поколінь.

Згадуючи слова народної мудрості, що діти є зіницею ока, порівнюючи молодь із зіницею ока, через яку входить світло, Папа Франциск вказав, що молодь – це вікно, через яке майбутнє входить у світ і тому ставить перед нами великі виклики. Наше покоління буде на висоті обітниці, яку має в собі кожна молода людина, якщо зуміє дати їй простір; подбає про матеріальні й духовні умови для її повного розвитку; дасть міцний фундамент, на якому будувати життя; гарантуватиме безпеку й освіту; передасть тривкі цінності, задля яких варто жити; запевнить надприродний обрій для її прагнення справжнього щастя.