• Головна
  • Новини
  • Папа Франциск не змінить "диявольську натуру" Путіна, - єпископ РКЦ...

Папа Франциск не змінить "диявольську натуру" Путіна, - єпископ РКЦ

11.06.2015, 10:46
Папа Франциск не змінить "диявольську натуру" Путіна, - єпископ РКЦ - фото 1
Єпископ Харківський і Запорізький РКЦ в Україні Станіслав Широкорадюк не вірить, що Папа Франциск може змінити "диявольську натуру" Путіна. Про це він розповів у коментарі "Обозревателю".

RV3885_Articolo-9.gifЄпископ Харківський і Запорізький РКЦ в Україні Станіслав Широкорадюк не вірить, що Папа Франциск може змінити "диявольську натуру" Путіна. Про це він розповів у коментарі "Обозревателю".

"Я не поділяю оптимістичної точки зору, тому що Путін є Путін. Такі люди не змінюються", - сказав єпископ.

За його словами, "це диявольська уперта натура - до самого кінця він буде таким же". У цьому контексті єпископ додав: "Проблема диявола в тому, що він не може покаятися", тому "людям, які проливають багато крові, важко випросити благодать звернення".

"Папа молиться за нього, Папа говорить йому те, що може сказати. Але чи прийме він це до відома? Я сумніваюся. Він може викрутити навпаки.

Він може сказати:" Папа мене розуміє, Папа мене підтримує ". А ще краще, попросить, щоб Папа його благословив на таку справу. І таке може попросити ".

Єпископ РКЦ зазначив, що постійно молиться за Україну й розділяє усі наші тривоги та болі.

"Він робить те, що може. Він не золота рибка або Господь Бог. Він - намісник Ісуса Христа на землі, наступник Святого Петра. Він звертається, він апелює, він закликає, він постійно говорить, він молиться. Папа вже звертався до країн, духовенства про допомогу Україні - матеріальну і духовну. Це теж має велике значення - якщо Папа просить допомогти Україні", - додав єпископ Станіслав Широкорадюк.