Папа Франциск розповів, ким мріяв стати у дитинстві та яка музика йому подобається

Папа Франциск розповів, ким мріяв стати у дитинстві та яка музика йому подобається - фото 1
Папа Римський Франциск розповів, ким мріяв стати у дитинстві, яка музика йому подобається та назвав улюбленого письменника.

Про це повідомляє УНН з посиланням на RAI.

Він згадав, що багато років тому на ринку помітив прилавок м’ясника, який на поясі мав фартух з кишенею для грошей.

“І я сказав, що хотів би бути м’ясником”. Коли у мене поцікавилися, чому, я відповів: “Он скільки в нього грошенят”, — розповів 85-річний понтифік.

Також понтифік поділився, що захоплювався хімією. Це спонукало його до медицини.

“Я збирався вступити на медичний факультет у 19 років, коли прийшло покликання, я вступив до семінарії”, — заявив Папа Франциск.

В інтерв’ю Папа Римський згадав Федора Достоєвського.

“Є питання, на яке я не зміг ніколи знайти відповідь: чому страждають діти? Але у мене відповіді немає, відповіді просто немає. І на це питання можу відповісти тільки, що потрібно страждати разом з ними. У цьому мав рацію Достоєвський”, — він.

Він додав, що йому потрібне спілкування.

“Мені потрібні люди, тому я не став жити в Апостольських апартаментах, але залишився в Санта-Марті (готель на території Ватикану, — ред.). Мені потрібні друзі, у мене їх небагато, але вони справжні. Друзі мені допомагають, знають моє життя. Друзі мені надають сил”, — розповів Папа Римський.

Він також заявив, що йому подобається класична музика та танго. Папа Римський підкреслив, що танцював танго, бо справжній уродженець Буенос-Айреса.