Папа Франциск високо оцінив роботу ОБСЄ на сході України

10.01.2020, 10:42
Папа Франциск високо оцінив роботу ОБСЄ на сході України - фото 1
Папа Римський Франциск високо оцінив роботу Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) в напрямку врегулювання ситуації на Донбасі.

Папа Римський Франциск високо оцінив роботу Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) в напрямку врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це йдеться в його посланні до дипломатичного корпусу Ватикану, опублікованому прес-службою Святого престолу 9 січня.

"Залишаючись в європейському контексті, я хотів би нагадати про важливість підтримки діалогу та поваги міжнародної законності для вирішення" заморожених конфліктів ", які тривають на континенті... Тут я також хотів би висловити ... вдячність за спроби врегулювати конфлікт в східній частині України та покласти край стражданням населення", - зазначив понтифік.

У цьому контексті Папа Римський відзначив внесок Організації з безпеки і співробітництва в Європі у врегулюванні конфлікту.

"Діалог, а не зброя є важливим інструментом для вирішення конфліктів. У зв'язку з цим я хотів би згадати тут про внесок, запропонований, наприклад, в Україні Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ)", - підкреслив Папа.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск під час традиційного Різдвяного послання "Urbi et Orbi" ("Місту і світу") говорив про необхідність встановлення миру в Україні.