Папа Франциск зустрівся з буддійськими ченцями з Таїланду

28 травня, 13:07
Світові
Папа Франциск зустрівся з буддійськими ченцями з Таїланду - фото 1
Папа Франциск 27 травня зустрівся з групою буддійських ченців Таїланду, зазначивши, що їх візит зміцнює дружні зв'язки між Таїландом і Ватиканом.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Святіший Отець подякував за теплий прийом, наданий йому під час поїздки в азіатську країну минулого року, передав сердечні вітання Верховному патріарху Таїланду і наголосив на важливості недавнього VII буддійсько-християнського колоквіуму, присвяченого доброті та милосердя заради зцілення людини.

«Сьогодні наше людство та Земля, наш спільний будинок, справді поранені! У світі багато воєн, багато людей втратили все і були змушені втекти, багато дітей страждають від насильства».

На колоквіумі, нагадав Папа, йшлося про те, що віруючі «можуть принести промінь надії людству, що зневірилося» і «врятуватися можна тільки разом, оскільки ми взаємопов'язані і взаємозалежні». Папа закликав буддистів до співпраці з громадянським суспільством, іншими релігіями, урядами, міжнародними організаціями та науковими спільнотами, щоб разом просувати дружбу заради миру, братства та більш інклюзивного суспільства. Для цього важливими є молитви, медитації та виховання кожної людини, особливо молоді та дітей, у дусі турботи про ближніх та навколишнє середовище: це може змінити ситуацію, породивши любов і прощення там, де панує ненависть і помста.

Наприкінці зустрічі Папа подякував гостям за візит, привітав їх намір помолитися за мир у римській базиліці Санта-Марія-ін-Трастевері та закликав продовжувати дружній діалог та співпрацю з Католицькою Церквою Таїланду.