Created with Sketch.

Папа Лев закликав молитись за єдність християн і трудитися заради миру

19 січня, 10:59

Після проказування молитви «Ангел Господній» у третю неділю січня Папа Лев XIV нагадав про початок Тижня молитов за єдність християн, наголошуючи також на тому, що ця молитва повинна супроводжуватися зусиллями на підтримку миру та справедливості.

За повідомленням Радіо Ватикану, Папа Лев XIV нагадав, що саме 18 січня починається Тиждень молитов за єдність християн, ініціатива, яка своїми витоками сягає часу понтифікату Лева XIII, і що саме 100 років тому вперше було опубліковано «Напрямні для Восьмиденної молитви за єдність християн».

«Тема цього року запозичена з Послання до Ефесян: “Одне тіло і один Дух, як і одна надія, до якої ви покликані” (Еф 4,4). Молитви та роздуми підготувала екуменічна група під координацією Департаменту міжконфесійних стосунків Вірменської Апостольської Церкви. Тож я закликаю всі католицькі спільноти в ці дні посилити молитви за повну видиму єдність усіх християн», – сказав Святіший Отець, додаючи:

«Ці наші зусилля задля єдності повинні послідовно супроводжуватися зусиллями заради миру та справедливості в світі».

Читайте також
Католики Папа Лев XIV здійснив паломництво до мощей святого Августина
Вчора, 12:23
Католики Папа Лев просить молитися за припинення війни в Україні
19 січня, 15:02
Католики Відійшов до вічності кардинал Камілло Руїні – один із найвпливовіших єрархів Католицької Церкви в Італії
19 січня, 10:22
Католики Папа Лев XIV прибув із візитом до Іспанії
19 січня, 15:20