Папа несподівано відвідав музичну крамницю в центрі Риму

13 січня, 10:00
Світові
Папа несподівано відвідав музичну крамницю в центрі Риму - фото 1
Ввечері, 11 січня, Святіший Отець здійснив несподіваний візит до однієї з крамниць у центральній частині Риму.

Про це повідомляє Vatican News.

Раніше вже бували випадки, коли Папа Франциск особисто приходив до оптики, щоби змінити оправу окулярів, чи до ортопедичного салону, щоби придбати взуття. Але цього разу йшлося просто про дружній візит: Папа прибув до крамниці «Stereosound», що продає музичні диски та платівки, аби поблагословити приміщення після нещодавнього ремонту, та відвідати давніх знайомих. Зупиняючись під час візитів до Риму в розташованому неподалік «Домі для духовенства», Хорхе Берґольйо познайомився з власниками під час прогулянок вулицями міста.

Прибувши приблизно о 19:00 малолітражним автомобілем «Fiat 500L», Святіший Отець, як інформує Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні, провів всередині крамниці приблизно десять хвилин, де поспілкувався з власницею та її сім’єю.

У короткій декларації для преси після від’їзду гостя власниця крамниці розповіла, що Папа є «давнім клієнтом», який відвідував крамницю ще як Буенос-Айреський Архиєпископ, і що теперішній візит був «прекрасним» і «сповненим людяності». В подарунок Святіший Отець отримав концерти класичної музики.