Created with Sketch.

Папа позбавив сану двох єпископів

16.10.2018, 10:32

Рішення Св. Престолу не підлягає апеляції.

Папа Франциск позбавив статусу клірика двох єрархів з Чилі: Франсиско Хосе Кокса Унееуса, колишнього архиєпископа Ла-Серена, члена Інституту Шенштаттських отців, і Марко Антоніо Орденеза Фернандеса, колишнього єпископа Ікіке, повідомляє Радіо Ватикану.

В обох випадках був застосований параграф 21 motu proprio "Sacramentum Sanctitatis Tutela", внаслідок виявлених випадків зловживань неповнолітніми. Рішення Святішого Отця не підлягає оскарженню. Конгрегація віровчення вже проінформувала двох колишніх єпископів через відповідне церковне начальство. Франсиско Хосе Кокс Унееус як і раніше буде належати до Інституту Шенштаттських отців.

Читайте також
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29