• Головна
  • Новини
  • Папа призначив Архиєпископа Івана Юрковича Апостольським нунцієм в Росії...

Папа призначив Архиєпископа Івана Юрковича Апостольським нунцієм в Росії

19.02.2011, 14:00
Папа призначив Архиєпископа Івана Юрковича Апостольським нунцієм в Росії - фото 1
Папа Бенедикт призначив Апостольким нунцієм в Російській Федерації монсеньйора Івана Юрковича, титулярного єпископа Крбавії, до теперішнього моменту Апостольського нунція в Україні. Про це повідомляє Радіо Ватикан.

jurkavich..jpgПапа Бенедикт призначив Апостольським нунцієм в Російській Федерації монсеньйора Івана Юрковича, титулярного єпископа Крбавії, до теперішнього моменту Апостольського нунція в Україні. Про це повідомляє Радіо Ватикан.

Архиєпископ Іван Юрковіч став третім папським посланцем в Україні – 22 квітня 2004 року його було призначено апостольським нунцієм в Україні.

Народився 10 червня 1952 року у Баньалока-Кочев’є (Словенія). 29 червня 1977 року рукоположений на священика для архидієцезії Любляни; захистив докторську дисертацію з канонічного права. 1984 року вступив на дипломатичну службу Святого Престолу; виконував дипломатичну місію при Папських представництвах в Кореї, Колумбії, Російській Федерації; з 1995 року працював у Державному Секретаріаті. 28 липня 2001 року призначений апостольським нунцієм у Білорусі. Брав участь в укладенні Кодексу канонів Католицької Церкви та його перекладі на російську мову.

У 2004-2011 рр. ніс служіння Апостольського нунція в Україні.

Володіє італійською, хорватською, іспанською, німецькою, французькою, англійською і російською мовами.