Папа просить молитися за людей, які мають депресії

04.11.2021, 13:47
Католики
Папа просить молитися за людей, які мають депресії - фото 1
У молитовному намірі на листопад Папа Франциск закликає не залишати на самоті людей, які страждають від порушень психічного здоров’я.

Про це інформує Радіо Ватикану.

«Перевантаження роботою та робочий стрес викликають у багатьох людей крайнє виснаження, виснаження психічне, емоційне, афективне і фізичне», – зазначає він, представляючи цей намір членам Всесвітньої мережі молитви (Апостольства молитви) у відеоролику.

У одному із нещодавніх досліджень зазначається, що на світовому рівні кожна десята людина страждає від порушень психічного здоров’я, між якими найпоширенішими є депресія та стан тривожності. ВООЗ попереджує, що депресія у важких формах може бути загрозливою для здоров’я, а в найгірших випадках привести до самогубства. Пандемія COVID-19, що триває в світі, стала випробуванням для психологічної стійкості.

Папа закликає перебувати «поруч із виснаженими, з тими, що зневірились, без надії і просить: «Молімось, щоб люди, що страждають від депресії або крайнього виснаження, отримали підтримку від усіх і отримали світло, яке відкриє їм життя».