Папа Римський повідомив про підготовку зустрічі з Патріархом Кирилом

Папа Римський повідомив про підготовку зустрічі з Патріархом Кирилом - фото 1
Папа Римський Франциск готовий приїхати до Росії для зустрічі з Патріархом Московським та всієї Росії Кирилом, сторони визначаться з датою цього тижня. Про це Понтифік заявив журналістам на борту літака після візиту до Греції, повідомляє Reuters.

Про це повідомляє РБК.

"Я готовий вирушити до Москви для діалогу з братом", - повідомив Папа.

Він зазначив, що Рим цього тижня відвідає високопоставлений представник РПЦ, під час візиту якого буде ухвалено рішення про місце та дату зустрічі з Кирилом.

Папа Франциск і Патріарх Кирил вже зустрічалися понад п'ять років тому — їхня перша особиста зустріч в історії відбулася в середині лютого 2016 року в міжнародному аеропорту Хосе Марті в кубинській Гавані. Понтифік під час бесіди назвав їх з Кирилом братами, а Патріарх РПЦ зазначив, що зустріч проходить «в правильний час у правильному місці», і подарував копію ікони Казанської Божої Матері. Папа Римський подарував очільнику РПЦ шматочок мощей святого Кирила та чашу.

Глава РПЦ під час прес-конференції назвав бесіду змістовною та зазначив, що вона дозволяє заявити про можливість двох Церков вести спільну роботу із захисту християн у всьому світі.

Папа Римський повідомив, що відбулася «відверта» розмова, під час якої сторони обговорили кілька ініціатив. Франциск також зазначив, що Куба могла б стати столицею для діалогу між обома Церквами.