Created with Sketch.

Папа Римський попередив, що позбавляти людей роботи – це тяжкий гріх

17.03.2017, 10:00

Наприкінці загальної аудієнції, 15 березня, Папа Франциск звернувся з особливим привітанням до працівників телекомпанії «Sky Italia». Він підкреслив, що позбавляти людей роботи – це тяжкий гріх.

Наприкінці загальної аудієнції, 15 березня, Папа Франциск звернувся з особливим привітанням до працівників телекомпанії «Sky Italia». Він підкреслив, що позбавляти людей роботи – це тяжкий гріх, повідомляє Радіо Ватикану.

 

Зокрема, Папа Франциск сказав: «Праця наділяє нас гідністю. Уряд і керівники підприємств зобов'язані робити все можливе, щоб кожна людина могла працевлаштуватися і таким чином - з високо піднятою головою - дивитися в обличчя іншим з гідністю. Ті, хто заради економічних махінацій і сумнівних торгових угод закривають заводи і підприємства, забираючи у людей робочі місця, здійснюють тяжкий гріх».

Читайте також
Суспільство Соцопитування: Третина українців молиться вдома
Вчора, 16:17
Суспільство Найбільше українці довіряють Предстоятелю ПЦУ, - опитування
Вчора, 15:42
Суспільство 31% українців не довіряє представникам інших релігійних конфесій, - опитування
Вчора, 15:02
Держава Із УПЦ МП до ПЦУ перейшло майже дві тис. релігійних громад із 2018 року – Держетнополітики
Вчора, 14:37