Папа розпочав «молитовний марафон» за подолання пандемії та її наслідків

02.05.2021, 09:43
Католики
Папа розпочав «молитовний марафон» за подолання пандемії та її наслідків - фото 1
Протягом травня із санктуаріїв усього світу буде підноситися молитва до Богородиці за завершення пандемії та подолання її негативних соціальних наслідків. Щодня – трансляція з іншого санктуарію, 27 травня – із Зарваниці.

Про це повідомляє Vatican News.

О 19:00 київського часу на офіційних каналах Апостольської Столиці щрдгя транслюватиметься молитва на вервиці в намірі завершення пандемії почергово із 30 санктуаріїв світу.

«Молитовний марафон» з доручення Папи Франциска організувала Папська Рада сприяння новій євангелізації, до компетенції якої належить супровід санктуаріїв.

Ініціативу особисто розпочав Папа Франциск, очоливши проказування молитви на вервиці у Григоріянській каплиці базиліки Святого Петра у Ватикані.

Після молитви з Ватикану розпочалася трансляція із базиліки Пресвятої Богородиці в Волсенґемі, що на сході Англії. Ця базиліка стала першою у переліку святинь, які кожного дня провадитимуть молитву в окремих намірах. Наступними днями трансляції вібуватимуться із Нігерії, Польщі, Святої Землі, Південної Кореї, Бразилії та Філіппін в намірі тих, які не мали можливості попрощатися зі своїми близькими, за заражених і хворих, за вагітних жінок і дітей, що мають народитися, за молодь і за сім’ї.

А в четвер, 27 травня, молитва транслюватиметься з Марійського духовного центру Зарваниці на Тернопільщині й буле присвячена безробітним.

Молитовну естафету завершить Папа Франциск, очоливши 31 травня молитву Розарію у Ватиканських садах в намірі завершення пандемії та відновлення соціальної та трудової діяльності.