Папа висловив співчуття з приводу вбивства Президента Гаїті

08.07.2021, 15:07
Світові
Папа висловив співчуття з приводу вбивства Президента Гаїті - фото 1
Папа Франциск висловив співчуття з приводу вбивства Президента Гаїті Жовенеля Моїза і засудив усі форми насильства.

Про це йдеться у телеграмі, яку надіслав Державний Секретар Святого Престолу, передає Vatican News.

«Отримавши звістку про жахливе вбивство, жертвою якого став Президент Гаїті Жовенель Моїз, Папа Франциск висловлює співчуття гаїтянам та його важко пораненій дружині, життя якої він ввіряє Богові», – читаємо в телеграмі, надісланій 8 липня 2021 р. кардиналом П’єтро Пароліном.

«Молячись до милосердного Отця за упокій душі померлого, Святіший Отець висловлює свій смуток і засуджує всі форми насильства як засіб подолання криз та конфліктів. Він бажає дорогому гаїтянському народові братньої злагоди, солідарності та процвітання». Папа запевнив у своїх молитвах про Боже благословення для Гаїті та всіх його мешканців".

53-річного президента Гаїті Жовенеля Моїза вбили у власному будинку – за попередніми даними – група невстановлених осіб, яка атакувала приватну резиденцію Моїза, застрелила його. Моїз офіційно вступив на посаду в лютому 2017 року. На адресу його оточення звучали звинувачення в корупції. Опозиція звинувачувала Моїза в спробах встановити диктаторський режим і залишитися при владі понад визначений Конституцією термін.