Папа з лікарні очолить молитву «Ангел Господній»

09.07.2021, 14:15
Католики
Папа з лікарні очолить молитву «Ангел Господній» - фото 1
Святіший Отець, хоч і перебуває в лікарні, але вже почав працювати, а також відслужив Святу Месу. В неділю молитва «Ангел Господній» транслюватиметься з лікарні.

Про це інформує Vatican News.

Папа Франциск «провів спокійний день, з нормальним клінічним перебігом. Він регулярно харчується та отримує планову терапію». Про це повідомив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні.

В комюніке зазначається, що Святіший Отець прогулювався коридорами та почав працювати, чергуючи роботу з читанням текстів. Пополудні він відслужив Святу Месу в каплиці при його палаті, в якій взяли участь особи, що супроводять його протягом цього періоду госпіталізації. Після епізоду легкого підвищення температури, в подальшому гарячка в Святішого Отця не проявлялася.

«Наступної неділі, – додає Маттео Бруні, – передбачене проказування молитви “Ангел Господній” з 10-го поверху Університетської клініки ім. Аґостіно Джемеллі».

Він зазначає, що Святіший Отець «дякує за численні послання прихильності та близькості, які щоденно отримує, та просить і надалі молитися за нього».