Created with Sketch.

Папа закликає США не розпочинати війну проти Венесуели

03.12.2025, 09:38

Папа Римський Лев XIV під час спілкування із журналістами на шляху зі своєї першої закордонної поїздки до Туреччини та Лівану висловив заклик до США не розпочинати війну проти Венесуели.

Як пише LB.ua з посланням на The Guardian, понтифік закликав президента Дональда Трампа не намагатися скинути режим диктатора Ніколаса Мадуро силою, натомість шукаючи можливості для діалогу.

За словами Папи, Римо-Католицька Церква намагається "знайти шлях для того, щоб заспокоїти ситуацію". Папа Лев XIV нагадав, що у будь-якому збройному конфлікті "страждають прості люди, а не представники влади".

Папа припустив, що для усунення Мадуро Трамп міг би не розпочинати вторгнення, а вдатися до інших способів, зокрема економічного тиску на Венесуелу.

Читайте також
Світові Македонці та болгари не можуть домовитися щодо історії Охридської архиєпископії
Сьогодні, 12:20
Світові Ватикан звинуватив ЄС у вибірковому застосуванні міжнародного права та санкцій
03 грудня, 12:23
Світові Трамп назвав демократів «безбожними комуністами», які хочуть відновити війну проти християн
03 грудня, 10:37
Світові У Дагестані магазин "Євродекор" рекламує переваги багатоженства
03 грудня, 11:27