Created with Sketch.

Пастор з дітьми був в епіцентрі вибуху ракети в Запоріжжі, але Бог врятував

07.10.2022, 12:35

Нещодавно у Запоріжжі на виїзді було обстріляно колону машин із цивільними людьми. У цій колоні їхав пастор із Генічеська Сергій Балазан із двома своїми дітьми (у нього їх четверо). Бог дивовижним чином врятував його та дітей.

З одним із дітей він пішов переглянути списки черги, другий залишився спати в машині, повідомляє Всеукраїнський собор.

У цей момент прилетіла ракета. Було багато загиблих, весь автомобіль Сергія посічений та прошитий уламками. Там, де спав його син Петро, був вхідний отвір, а вихідного не було. Бог врятував хлопчика! На ньому жодної подряпини. І Бог врятував Сергія та його другого сина, вони були в іншому місці.

Унаслідок обстрілу колони у Запоріжжі загинуло уже 25 людей, близько 50 дістали поранення. За цим фактом порушено кримінальну справу.

Читайте також
Суспільство Росіяни дроном вдарили по території церкви в Корюківці
07 жовтня, 09:33
Суспільство Пресслужба Національного військового меморіального кладовища прокоментувала провалля на могилах
07 жовтня, 12:30
Суспільство Через буревій у Львові втрачено історичну модрину у Митрополичих садах УГКЦ
07 жовтня, 10:07
Суспільство На Тернопільщині горіла Свято-Троїцька церква XVIII століття
07 жовтня, 09:15