Created with Sketch.

Патріарх Філарет обговорив з послом Японії релігійну ситуацію в Україні та в світі

26.04.2018, 10:00

23 квітня 2018 р. на запрошення Надзвичайного і Повноважного послав Японії в Україні Шігекі Сумі Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, а також Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній відвідали резиденцію пана посла, повідомляє сайт УПЦ КП.

23 квітня 2018 р. на запрошення Надзвичайного і Повноважного послав Японії в Україні Шігекі Сумі Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, а також Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній відвідали резиденцію посла, повідомляє сайт УПЦ КП. 

«Зустріч проходила у теплій і приємній атмосфері. Обговорили сучасну ситуацію в Україні, значення Церкви, духовності і культури для суспільства. Також сторони обговорили релігійну ситуацію в Україні та в світі», - йдеться у повідомленні.

 

Читайте також
Культура Церковний календар, 14 липня. Святий апостол Акила
Сьогодні, 08:05
Світові У Туреччині археологи розкрили для дослідження 18 поховань у ранньохристиянській церкві Тіани
Вчора, 17:00
Світові Іранська влада погрожує відібрати одну з останніх протестантських церков країни
Вчора, 16:03
Католики Папа: Не дозвольмо, щоб вітри війни згасили вогник надії та мир
Вчора, 15:02