• Головна
  • Новини
  • Патріарх Філарет відправив Службу в одній із найстарших українських церков США...

Патріарх Філарет відправив Службу в одній із найстарших українських церков США

12.11.2012, 10:10
Патріарх Філарет відправив Службу в одній із найстарших українських церков США - фото 1
Десять днів - з 27 жовтня по 5 листопада - тривав візит Патріарха УПЦ КП Філарета до США. Упродовж цього часу очільник Київського Патріархату відвідав українські парафії, рукоположив священнослужителя, зустрівся із римо-католицьким кардиналом.

Десять днів - з 27 жовтня по 5 листопада - тривав візит Патріарха УПЦ КП Філарета до 1088-uoc.jpgСША. Упродовж цього часу очільник Київського Патріархату відвідав українські парафії, рукоположив священнослужителя, зустрівся із римо-католицьким кардиналом.

Як інформує офіційний сайт УПЦ КП, Патріарха Філарета до Сполучених Штатів Америки супроводжували: керуючий справами Київської Патріархії єпископ Вишгородський Агапіт (Гуменюк) та професор Київської православної богословської академії Дмитро Степовик.

28 жовтня Патріарх Філарет звершив Літургію у храмі Святої Софії в Чикаго, який в цьому році святкує 60-ліття від дня заснування своєї громади. Йому співслужили: єпископ Вишгородський Агапіт, глава БАПЦ архиєпископ Святослав (Логін), секретар вікаріату УПЦ Київського Патріархату у США та Канаді протоєрей Віктор Полярний та духовенство вікаріату. За богослужінням Патріарх Філарет рукоположив у сан єрея диякона Петра Мазепу.

29 жовтня Предстоятель відвідав парафію святого апостола Андрія Первозванного в Блюміндейлі, де звершив молебень до великомучениці Варвари перед частинкою її святих мощей, привезених з Києва, а також очолив збори вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США і Канаді.

30 жовтня делегація Київського Патріархату на чолі з Патріархом зустрілася з кардиналом Френсісом Юджином Джорджем – римо-католицьким архиєпископом Чикаго. Цього ж дня Патріарх Філарет дав інтерв’ю «Незалежному радіо», а також зустрівся з представниками Українсько-Американської федеральної кредитової спілки «Самопоміч».

2 листопада Патріарх Філарет побував в «Українському музеї-архіві» у Клівленді, штат Огайо, а також відвідав школу українознавства у містечку Норт Роялтон.

4 листопада першоєрарх звершив Літургію у храмі Святої Трійці у Норт Роялтоні, який в цьому році також святкує 60-ліття від дня заснування своєї громади.