Created with Sketch.

Патріарх Кирил: фемінізм є дуже небезпечним

11.04.2013, 11:03

Глава Російської Православної Церкви Патріарх Кирил під час свого виступу назвав фемінізм дуже небезпечним феноменом, який відволікає жінку від її основного призначення – бути дружиною і матір’ю.

Глава Російської Православної Церкви Патріарх Кирил під час свого виступу назвав фемінізм дуже небезпечним феноменом, який відволікає жінку від її основного призначення – бути дружиною і матір’ю.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«У центрі феміністичної ідеології – не родина, не виховання дітей, а інша функція жінок, яка нерідко протиставляється родинним цінностям», – заявив глава РПЦ і додав, що «вочевидь, невипадково більшість лідерів фемінізму – незаміжні жінки».

«Всі тонкощі людських взаємовідносин – любов, вірність, турбота, відповідальність – ідеологи фемінізму зводять до відносин соціальних, політичних, грошових і до розподілу влади і впливу. У цьому, я вважаю, є найбільша омана цього явища», – зазначив Патріарх Кирил, виступаючи вчора у Москві перед делегацією Всеукраїнської громадської організації «Союз православних жінок».

Читайте також
Світові Македонці та болгари не можуть домовитися щодо історії Охридської архиєпископії
Сьогодні, 12:20
Міжконфесійне ВРЦіРО підбила підсумки роботи за перше півріччя і визначила наступного головуючого у Раді
Сьогодні, 11:26
Православні Очільник ПЦУ зустрівся з капеланами Національної гвардії України
Сьогодні, 10:52
Православні На Прикарпатті готуються до Всеукраїнської прощі, яку очолить Митрополит Епіфаній
Сьогодні, 10:07