Патріарх Кирил заслав у Казахстан єромонаха, що засудив «свавілля влади» у Росії

30 січня, 13:00
Православні
Патріарх Кирил заслав у Казахстан єромонаха, що засудив «свавілля влади» у Росії - фото 1
Очільник Російської Православної Церкви Кирил (Гундяєв) вислав із Москви в Казахстан єромонаха Дімітрія Пєршина після того, як той розкритикував чинну російську владу і закликав «присікати провладне свавілля».

Про такі раптові кадрові зміни в середині РПЦ повідомив телеграм канал Церквач, який назвав приводом для таких змін дописи єромонаха РПЦ у Facebook. Про це пише "Духовний фронт України".

«Сьогодні – одного, завтра – двох, післязавтра – чотирьох, через тиждень – шістдесят чотири, через пару тижнів – вісім тисяч сто дев’яносто два … Логіка Бутовського полігону. Публічна страта заручників дозволяє залякати населення. Але апетити ростуть. І потім вже це залякане населення розстріляють. Ось чому, як би не ставився до діяльності і поглядів опозиційних політиків (я, наприклад, не прихильник деяких ідей Навального), але провладне свавілля в усіх випадках треба висвічувати і припиняти. Бо цей каток сам не зупиниться», написав 18 січня Дімітрій Пєршин у Фейсбуці.

Він нагадав, що опричнина має властивість розростатися як ракова пухлина і порівняв те, що відбувається в РФ, із звірствами комуністичного диктатора Пол Пота.

«І скільки доль буде принесено їй в жертву, поки Левіафан не насититься, ніхто не знає. Скажімо, Пол Пот угробив майже половину жителів Кампучії. І совість не мучила ні його, ні його підручних».