13 лютого єпарх Мельбурнський владика Микола кардинал Бичок відзначає 45-річчя від дня народження. З цієї нагоди УГКЦ Блаженніший Святослав привітав його особисто та від імені Синоду єпископів.
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
У вітальній грамоті Блаженніший Святослав висловив вдячність «Господеві за дар Вашого життя та за інші дари, якими Він так рясно Вас наділив і які Ви примножили впродовж свого священничого, а відтак архиєрейського служіння Богові та рідній Церкві».
«Молитовно згадуємо Ваших батьків, які подарували Вам життя, та Ваших настоятелів-редемптористів, які стали для Вас учителями віри в богопосвяченому житті. Дякуємо Богові за дар Вашого покликання, яке рясними дарами виливається на нашу Церкву впродовж років, а особливо тепер, коли Ви здійснюєте уряд Мельбурнського єпарха в далекій Австралії», — зазначив Глава УГКЦ.
«Молимося, щоб по всі дні життя і служіння Ви черпали з цього дару для освячення і спасіння Божого люду, який скеровує на Вас свій духовний погляд, уважно прислухаючись до Ваших слів. Хай вірні нашої Церкви в Австралії, отці, монахи й монахині та миряни, користають з добра Вашого серця для свого освячення і спасіння. Хай Господь кріпить Вас у кардинальському служінні, до якого Вас покликав Святіший Отець Франциск. Завжди розраховуйте на нашу братню підтримку і молитву», — додав Блаженніший Святослав.
Отець і Глава УГКЦ зауважив, що «сьогодні Ваше серце б’ється в такт із серцем згорьованої України, адже Ви так глибоко переживаєте війну на рідних землях».
«Просимо Вас: проголошуйте правду про болі і страждання Батьківщини на всіх майданчиках, зокрема й тих, які відкрилися Вам як кардиналові Вселенської Церкви. За це Вам буде наша глибока шана і вдячність. Дякуємо Вам за посередництво у служінні нашої „Мудрої справи“, яка допомагає постраждалим від війни в Україні», — подякував Патріарх.