Created with Sketch.

Патріарх Варфоломій одужав від штаму Omicron

30.12.2021, 16:06

Сьогодні, 30 грудня, Вселенського Патріарха Варфоломія виписали з Американської клініки у Стамбулі, де протягом останніх шести днів він перебував під наглядом лікарів після підтвердження інфікування штамом Omicron.

Про це повідомляє Orthodoxtimes.

Ще кілька днів Патріарх Варфоломій залишатиметься на ізоляції у своїй резиденції, а потім повернеться на Фанар, щоб відслужити Літургію на Богоявлення.

У повідомленні сказано, що міністр охорони здоров’я Туреччини Фахреттін Коджа особисто контролював лікування Вселенського Патріарха.

Варфоломій подякував міністру за піклування і побажав щасливого Нового року.

Читайте також
Православні Вселенський Патріарх назвав напад на Києво-Печерську лавру святотатством
30 грудня, 09:40
Православні Вселенський Патріарх у Вільнюсі представив нового екзарха Литви
30 грудня, 10:50
Православні Обрано нового очільника Екзархату Вселенського Патріархату в Литві
30 грудня, 15:15
Православні «Мир ніколи не був даністю в історії людства, а досягненням», - Патріарх Варфоломій до парламенту Греції
30 грудня, 14:21