Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ проведе у Львові «Форум відповідальних людей»

04.06.2021, 08:30
Анонс
Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ проведе у Львові «Форум відповідальних людей» - фото 1
У Львові 11-12 червня відбудеться «Форум відповідальних людей», організований Патріаршою комісією у справах молоді УГКЦ.

Упродовж двох днів учасники матимуть унікальну можливість для зустрічі та натхнення, знайомства із непересічними спікерами та представниками різноманітних середовищ: громадського сектору, підприємців, культурних діячів, представниками духовенства, волонтерами, студентами та просто небайдужими людьми.

Темою цьогорічного Форуму є «Соціальна приязнь». Теми панельних дискусій: «Відповідальні Бути Людиною», «Відповідальні Мати Цінності» (11 червня), «Відповідальні Давати Усвідомлено» (12 червня).

Спираючись на багатогранний досвід громадської діяльності спікерів, висвітлюватиметься тема соціальної приязні крізь призму цінностей у контексті різних середовищ: громада, культура, Церква, бізнес, влада. Як творити спільноту, вибудовуючи мережу довіри, як жити та споживати відповідально та які існують інструменти, аби ставати «кращою версією себе» - про це і багато іншого ділитимуться з учасниками спікери заходу: о. Андрій Зелінський, Алім Алієв, Єлизавета Бончужна, Сашко Горонді, Марина Попатенко, єпископ Віталій Кривицький, Наталя Саноцька та інші.

В рамках Форуму учасники також пропрацюють практичні кейси на виїзних локаціях на теми цілей сталого розвитку з Іриною Фіщук на прикладі діяльності громадських організацій «Емаус-Оселя» та «Зелена Коробка».

Реєстрація на Форум обов'язкова: https://forms.gle/mApUbwN8R3EzKijf8

Анонси про спікерів та іншу детальну інформацію можна знайти на сторінці Форуму: https://www.facebook.com/forumvidpovidalnyh/

Контакти організаторів:
e-mail: [email protected]
(097) 581 3270 - Орест, (097) 949 6798 - Дарина