ПЦУ цьогоріч не проводитиме традиційного Хресного ходу на честь 1033-ї річниці Хрещення Руси-України

ПЦУ цьогоріч не проводитиме традиційного Хресного ходу на честь 1033-ї річниці Хрещення Руси-України - фото 1
Через загрозу нової хвилі пандемії цьогоріч ПЦУ святкуватиме в Києві без організації паломництва та традиційного масштабного Хресного ходу.  Про це повідомив Митрополит Епіфаній.

Про це повідомив Митрополит Епіфаній.

Разом з тим він закликав: "Відзначимо 1033-ю річницю Хрещення Руси-України всеукраїнською молитвою, яка лунатиме в кожному куточку нашої незалежної України – славної спадкоємиці Київської держави".

"Вірю, що в цей важливий для нас день всі ми, попри відстань, будемо єдиними вустами дякувати Господу за всі Його благодіяння щодо нас. Ми молитимемося за справедливий мир в Україні, об’єднані любов’ю до Бога і до ближніх, до рідної Церкви і до українського народу. І нехай Господь здійснить те, про що ми просимо, на благо. Слава Ісусу Христу!", - наголрсив Предстоятель ПЦУ.

Натомість, в УПЦ МП готують масові заходи на честь 1033-річчя Хрещення Руси. Як РІСУ інформувала, Московський Патріархат готується провести 27 і 28 липня у Києві масові акції на честь 1033-річчя Хрещення Русі. Відбудуться богослужіння на Володимирській гірці та в Києво-Печерській лаврі, а також «Всеукраїнський Хресний хід».