Перекладачі Біблії надали гуманітарну допомогу ромським сім’ям Закарпаття

Перекладачі Біблії надали гуманітарну допомогу ромським сім’ям Закарпаття - фото 1
Команда місії “Перекладачі Біблії України” вже роками регулярно підтримують служіння серед ромського народу. Вони проводять євангелізації, а під час повномасштабної війни надають і гуманітарну допомогу.

Про це повідомляє Слово про Слово з посиланням на Перекладачі Біблії України.

Наразі найбільше наших громадян ромської національності проживають у Закарпатській області. Їхня кількість ще збільшилася після 24 лютого. Їхні сім’ї часто багатодітні, і мають потребу в різній допомозі.

Завдяки небайдужим людям місія змогла зібрати 400 пакунків з гігієнічними засобами та розіслати в різні регіони України. Це справді цінна допомога, адже роми мають велику потребу в їжі і в засобах гігієни.
"Слава Богу, що ми можемо покращити їхнє життя, служити їм, бути благословінням, відповідати на потреби та проповідувати Євангеліє", - йдеться у повідомленні.

Команда християнської місії змогли зібрати кошти, і скласти 400 пакунків з різними засобами гігієни. Їх було направлено в сім’ї українських ромів.

Разом з тим команда послужила цим людям і духовно, благовістячи їм, та додаючи до пакунків календарі і Біблії ромською мовою.

Перекладачі Біблії надали гуманітарну допомогу ромським сім’ям Закарпаття - фото 107177